Büszkeségeink

Pedagógus Napi elismerésben részesülő munkatársaink

buszke

2017/2018. tanévben díjazottak

Elismerések a Pedagógus Nap alkalmából 2018.

Szolnoki Tankerületi Központ, Kiváló Fiatal Pedagógusa díj:

Fadgyas – Székely Orsolya
(Mezőtúri Tagintézmény)

A SZOLNOKI TANKERÜLETI KÖZPONT ELISMERŐ OKLEVELE:

Bartusné Major Ágnes
(tagintézmény igazgató, Jászberényi Tagintézmény)

Zsidóné Kádár Terézia
(tagintézmény igazgató, Kunhegyesi Tagintézmény)

Bogdán Evelin
(tagintézmény igazgató -helyettes, telephely vezető, Szolnoki Tagintézmény Újszászi Telephelye)

Imréné Cselóczki Andrea
(tagintézmény igazgató, Kunszentmártoni Tagintézmény)

Kunné Monoki Andrea
(szakmai helyettes, Karcagi Tagintézmény)

Vargáné Kerti Anikó
(gyógypedagógus, korai fejlesztő, Karcagi Tagintézmény)

Szabó Judit
(tagintézmény igazgató, Törökszentmiklósi Tagintézmény)

Szilágyi Edit
(tanácsadó szakpszichológus, Megyei Szakértői Bizottság)

 

Nyugállományba vonulása alkalmából a
PEDAGÓGUS SZOLGÁLATI EMLÉKÉREMBEN részesült

Bíró Imréné
(logopédus, Mezőtúri Tagintézmény)

A JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI GYERMEKEKEÉRT PLAKETTET KAPTÁK:

Bottyán Béláné
(gyógytestnevelő tanár, Szolnoki Tagintézmény)

Antal Istvánné
(pénzügyi ügyintéző, Székhelyintézmény, Főigazgatóság)

A Jász-Nagykun-Szolnok  Megyei Pedagógiai Szakszolgálat által alapított elismerések:

 

AZ ÉV VEZETŐ-DOLGOZÓJA:

Zsoldos Erzsébet
(tagintézmény igazgató, Karcagi Tagintézmény)

AZ ÉV NEVELÉSI TANÁCSADÓ SZAKEMBERE:

Szebeni Viola
(Jászberényi Tagintézmény)

AZ ÉV TEHETSÉGGONDOZÓ SZAKEMBERE:

Császár István
(Székhelyintézmény)

AZ ÉV KORAI FEJLESZTŐ SZAKEMBERE:

Szórád Zoltánné
(Szolnoki Tagintézmény)

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Elismerő Oklevele

Paraginé Boros Ágnes, Váczi Emese, Szécsi Tibor
(pályaorientációs konzulensek)

2016/2017. tanévben díjazottak

Az “Év dolgozója”:

Szabó Illdikó                 Bencsik Mária Bernadett

Az “Év logopédusa”:

Pappné Szabó Gabriella

Az “Év Nevelési Tanácsadó Szakembere”:

Barna Nelli

Az “Év Tehetséggondozója”:

Krómi Zoltánné

A Szolnoki Tankerületi Központ Pedagógus Napi elismerését kapták:
Barnáné Pintér Gizella, Kovácsné Bögödi Beáta, Labancz Zoltánné, Császár István, Bartusné Major Ágnes, Gleviczky Marianna Éva, Kátainé Darók Bernadett, Béres Lászlóné, Kunné Monoki Andrea, Fazekas-Dávid Dóra, Fadgyas-Székely Orsolya, Debreczeniné Simon Marianna, Baloghné Bencsik Izabella, Horváth Csilla, Juhász Olga, Varga Mária

2015/2016. tanévben díjazottak

Az “Év logopédusa”:

Pásztor Tiborné Parádi Emőke logopédus, Szolnoki Tagintézmény

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Az “Év korai fejlesztője”:

Béres Lászlóné gyógypedagógus, Jászberényi Tagintézmény

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Az “Év szakértője”:

Czagány Bernadett pszichológus, Székhelyintézmény, Szakértői Bizottság

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

2014/2015. tanévben díjazottak

  1. Kovácsné Bögödi Beáta – Székhelyintézmény, szakmai és koordinációs főigazgató helyettes, gyógypedagógus
  2. Kovács Imréné – Kunszentmártoni Tagintézmény mb. igazgatója, gyógypedagógus
  3. Bencsik Mária Bernadett – Mezőtúri Tagintézmény igazgatója, pszichológus, gyógypedagógus
  4. Bukta Henrietta – Tiszafüredi Tagintézmény igazgatója, pszichológus
  5. Szabó Ildikó – Törökszentmiklósi Tagintézmény, Fegyverneki Telephely vezetője, gyógypedagógus
  6. Labancz Zoltánné – Székhelyintézmény, vezető ügyintéző
  7. Ácsné Nagy Beáta – gyógypedagógus, Tiszafüredi Tagintézmény
  8. Barna Nelli-pszichológus, Jászberényi Tagintézmény
  9. Csete Olga – konduktor, Mezőtúri Tagintézmény
  10. Homoki Judit – gyógypedagógus, Karcagi Tagintézmény
  11. Kátainé Darók Bernadett – gyógypedagógus, Székhelyintézmény, Szakértői Bizottság
  12. Krómi Zoltánné – fejlesztő pedagógus, Tiszafüredi Tagintézmény
  13. Kunné Monoki Andrea – gyógypedagógus, Karcagi Tagintézmény
  14. Laczka Zsuzsanna – tagintézményigazgató-helyettes, Szolnoki Tagintézmény
  15. Lazányi Józsefné – gyógytestnevelő, Szolnoki Tagintézmény
  16. Magyarné Kovács Ildikó– pszichológus, Szolnoki Tagintézmény Újszászi Telephely
  17. Récziné Halmai Hédi – gyógytestnevelő, Törökszentmiklósi Tagintézmény
  18. Rusvainé Seres Anita– gyógypedagógus, Jászberényi Tagintézmény
  19. Szaszkóné Gala Katalin – gyógypedagógus, Kunszentmártoni Tagintézmény
  20. Szekrényesné Juhász Mária – gyógypedagógus, Szolnoki Tagintézmény
  21. Szórád Zoltánné – gyógypedagógus, Szolnoki Tagintézmény
  22. Varga Mária – gyógypedagógus, Törökszentmiklósi Tagintézmény, Fegyverneki Telephely